Witaj w serwisieauro-zdrowie.pl

To serwis stworzony dla lekarzy, farmaceutów i pacjentów. Znajdziesz w nim nie tylko szczegółowe informacje dotyczące produktów firmy Aurovitas ale także przydatne wiadomości dotyczące wybranych chorób i zaburzeń, przedstawione w sposób jak najbardziej dostosowany do potrzeb poszczególnych grup odbiorców.

Aby przejść dalej, wybierz strefę:

Strefa lekarza

Niniejszy serwis skierowany jest do lekarzy. Ze względu na wymogi ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne, dostęp do treści zawartych w serwisie, materiałów i informacji, możliwy jest wyłącznie dla osób uprawnionych do otrzymywania specjalistycznych informacji medycznych oraz reklamy produktów leczniczych. Jeśli nie jesteś osobą uprawnioną treści prezentowane w serwisie nie są przeznaczone dla Ciebie.

Strefa farmaceuty

Wykonywany zawód medyczny*
Mgr farmacji
Technik farmaceutyczny

Niniejszy serwis skierowany jest do farmaceutów. Ze względu na wymogi ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne, dostęp do treści zawartych w serwisie, materiałów i informacji, możliwy jest wyłącznie dla osób uprawnionych do otrzymywania specjalistycznych informacji medycznych oraz reklamy produktów leczniczych. Jeśli nie jesteś osobą uprawnioną treści prezentowane w serwisie nie są przeznaczone dla Ciebie.

Strefa pacjenta